Szacowanie zapotrzebowania na zakup preferencyjny węgla

Urząd rozpoczyna szacowanie zapotrzebowania na węgiel wśród mieszkańców Gminy Lipinki

W związku z przygotowanym przez Rząd RP projektem ustawy regulującej dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego, Gmina Lipinki przystępuje do wstępnego oszacowania ilości niezbędnego do zamówienia dla mieszkańców węgla. Pozwoli to określić skalę potrzeb gospodarstw domowych na węgiel i odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu oraz dystrybucji węgla na terenie Gminy Lipinki.

Każde gospodarstwo domowe zlokalizowane na terenie Gminy Lipinki które jest zainteresowane kupnem węgla dystrybuowanego przez gminę, może zgłosić zapotrzebowanie:

• telefonicznie: (13) 4477892, tel. 797 780 389
• mailowo: gops@gops.gminalipinki.pl
• lub osobiście w siedzibie Gops Lipinki w pokoju nr 1

Przy zgłaszaniu prosimy o podanie adresu budynku, numeru telefonu oraz ilości węgla z podaniem asortymentu (groszek, orzech).

Zgłoszenie zapotrzebowania nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku. Wnioski będą przyjmowane po wejściu w życie ustawy.